Akg Mikrofon Kategorisinin En Çok Satılan Modelleri

Akg mikrofon yazımızda kullanıcıların en çok tercih ettiği akg mikrofonlar hakkında bilgiler yer alır. Akg kablolu, kablosuz ve condenser mikrofonlar burada
 Akg Mikrofon Kategorisinin En Çok Satılan Modelleri

Akg Mikrofon

Akg mikrofon modellerini araştırdığınız zaman, akg markasının ürettiği sağlam ve kaliteli mikrofonlardan dolayı tüketicinin güvenini kazandığı bir mikrofon markası olduğunu göreceksinizdir. Ama öncelikle, Akg mikrofon modelleri için yazdığımız bu makalede akg mikrofon fiyatları ve akg kablolu mikrofon hakkında detaylı bilgilerden bahsedeceğiz. İlk olarak, akg mikrofon modelleri her türlü ortama uyum sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Çok fazla ürün portföyüne sahip olan akg markası, her çeşit mikrofon modelinin üretimini yapmaktadır. Yani ihtiyacınız olan her türlü mikrofonu bu kategoride rahatça bulabileceksinizdir. Bu modellere göz gezdirdiğiniz zaman çeşitlilik içinde boğulabilirsiniz. Ancak, konuyu biraz daha kısıtlamak gerekirse, akg kablolu mikrofon modelleri ve akg kablosuz mikrofon modelleri olacaktır. Eğer isterseniz akg mikrofon modellerinden biraz bahsedelim.Akg Mikrofon Modelleri

Akg Dinamik Mikrofon
Akg dinamik mikrofon modelleri genellikle vokal mikrofon olarak kullanılmaktadır. Üzerinde on/off tuşu bulunan bu mikrofon modeli hem kablolu hem de kablosuz özellikleri mevcuttur. Diğer yandan frekans aralığı ve özel kapsül yapısı sayesinde diğer markaların el mikrofonlarına kıyasla daha iyi özelliklere sahip el mikrofonu modelidir. Bu yan başlığa son olarak, akg mikrofon modellerinden olan akg dinamik mikrofon modeli piyasanın en kaliteli el mikrofon modellerinden biridir. Ek olarak, akg dinamik mikrofon modelinin kablosuz olanı 100 metreye kadar kusursuz bir çekim kapasitesine sahiptir.

*Akg P3S Mikrofon

*Akg P5S Mikrofon

*Akg D5S Mikrofon

Akg Enstrüman Mikrofonu
Akg enstrüman mikrofonu modelleri farklı kapsülleri ve kablolu ya da kablosuz yapısına göre kasa değişikliği göstermektedir. Ancak, her türlü tiz ve pes sesi oldukça kaliteli algılayan bu mikrofon modelleri, her türlü enstrüman için uyumlu olarak üretilmektedir. Diğer yandan, en önemli özelliğe gelecek olursak, akg enstrüman mikrofonu modelinin diğer akg mikrofon modelleri arasında kendine ön plana atan bir diğer özelliği, arka plan gürültüyü sıfıra indirmek ve ana sese yani enstrümanın frekans dalgalarına odaklanma özelliği olacaktır. Son olarak, akg enstrüman mikrofonu modellerinin akg kablolu mikrofon modellerinden ayrı tutan yanıysa, kondenser özelliğe sahip olan ve bass enstrüman mikrofon modelleri için özel üretilen akg mikrofon modelleridir.

Akg Headset Mikrofonu
Akg headset mikrofonu, halk deyişi ile kafa mikrofonu modelidir. Kendi kullanım alanına göre oldukça konforlu ve etkili olan bu mikrofon modeli, diğer akg mikrofon modellerine kıyas ile performansı daha farklı alanlarda etkili olmaktadır. Yine diğer mikrofonlar gibi hem kablolu hem de kablosuz bel pedli modeli bulunan bu akg mikrofon modelinin, akg kablolu mikrofon modelleri arasında en çok revaçta olan akg mikrofonu modelidir.

Akg Condenser Mikrofonu
Akg condenser mikrofon modeli piyasanın en güçlü mikrofon modellerinden biridir. Birçok ünlünün ve yayıncının kullandığı akg mikrofon modelleri arasında yer alan bu ürün, bir sineğin kanat çırpışını bile aktarabilecek en güçlü kondenser mikrofon modelidir. Bizim tavsiyemiz böyle güçlü bir akg mikrofon modelini daha detaylı incelemeniz için internet satış sitesine bakmanız olacaktır. Ancak, akg kondenser mikrofon modelleri vokal kondenser mikrofonu, enstrüman kondenser mikrofonu ve stüdyo kondenser mikrofonu olmak üzere farklı kasa ve özelliklere sahiptir. En çok tercih edilen akg condenser mikrofonları listeleyecek olur isek aşağıdaki modelleri sunabiliriz;

*Akg Perception 120 

Akg perception 120

*Akg Perception 220

Akg Yaka Mikrofonu
Akg yaka mikrofonu modelleri piyasa çoğunluk ile akg kablolu mikrofon modelleri arasında ki yaka mikrofonu modelleri satılmaktadır. Peki akg mikrofon modeli olan yaka mikrofonu neden bu kadar çok satılmaktadır? İlk olarak, yaka mikrofonları diğer mikrofonlara kıyas ile daha fazla kullanım alanına sahip olduğundan dolayı, daha kullanışlı bir mikrofon modelidir. Diğer yandan, kondenser yapısı ve piyasada çok fazla revaçta olduğundan dolayı diğer mikrofon modellerine kıyasla markalar ve firmalar tarafından yaka mikrofonu modelinin üstüne daha çok gidilmektedir. Son olarak, mikrofon klipsi sayesinde kolayca kıyafetinize monte edebilirsiniz. Bunun diğer önemli yanıysa, kondenser yapısı sayesinde sesi oldukça net algılayacaktır.

Akg Dinamik Röportaj Mikrofonu
Akg dinamik röportaj mikrofonu, diğer el mikrofonuna benzer, hatta aynı özelliklere sahiptir. Ancak, bildiğiniz gibi röportaj mikrofonlarının en büyük sorunu olan rüzgar ve parazit sesler, bu mikrofon modelinde detayla gön önüne alınarak yapılmıştır. Bunun için, akg mikrofon modelleri arasında en iyi akg mikrofon modeli olan röportaj mikrofon modeli, dış ortam için kullanıma en uygun akg mikrofon modelidir.

Akg Mikrofon Fiyatları
Akg mikrofon fiyatları başlığı altında garanti kapsamı ve ortalama fiyat dan bahsedeceğiz. İlk olarak, akg mikrofon modellerinin aşağı yukarı 348.00 TL ile 16.000.00 TL arasında ses sistemi adı altında istediğiniz her çeşit ürünü bulabileceksinizdir.