Farmasi Sponsor Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır ?

 Farmasi Sponsor Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Farmasi Sponsor Değiştirme

Farmasi sponsor değiştirme, bir çok farmasi üyesinin merak ettiği bir konudur. Üyeler her zaman içerisinde bulunduğu ekip ile iyi anlaşamayabiliyor. Bu sebeple bir çok kullanıcı bu işlemin nasıl yapıldığını merak etmektedir. Şimdi size nasıl sponsor değişikliği yapabileceğinizi özetle açıklayacağız..

 

İşlem Nasıl Yapılır ?

Farmasi kurallarına göre sponsor değişiklikleri üye olduktan sonra ilk 6 saat içerisinde yapılabilmektedir. 6 saat geçtikten sonra herhangi bir sponsor değişikliği maalesef olmamaktadır. Kişisel bilgilerim sayfanızda en altta bulunan sponsor kodu alanından değiştirilebilir. Herhangi bir sponsorunuz yok ise oldukça güçlü ve ilgili bir ekip olan Elif Hanımın ekibine katılabilirsiniz. Elif hanımın ekibine katılmak için; Kişisel bilgilerim sayfasından , sponsor kodu alanına”1007662”  ilgili kodu yazarak kaydet diyebilirsiniz.

 

Bazen farmasi üyeleri, bulunduğu ekibe istemeden ya da bilmeden katılabiliyor. Ya da hızlı bir şekilde sponsor değiştirme durumunda kalabiliyor. Eğer ilk 6 saat içerisinde sponsorunuzu değiştirmediyseniz, 2 ay boyunca sipariş vermemeniz halinde üyeliğiniz otomatikmen düşecektir.