Farmasi Üyelik | Farmasi Ücretsiz Üye Ol %40 İndirim Kazan!

 Farmasi Üyelik | Farmasi Ücretsiz Üye Ol %40 İndirim Kazan!

Farmasi Üyelik

Farması üyelik, konusunda öncelikle; günümüz şartlarında değişen koşullar ve bunlara uyum sağlama açısından insanlar her türlü alışverişlerini internet üzerinden online olarak e-ticaret kolaylığı, birebir satış tanıtım ve pazarlama seçeneği vb. yollarla karşılamakta ve yapmaktalar. İşte tam da bu nokta da devreye girerek bu arza talep ve alternatif sağlayan network, kadınlar ağırlıklı olmak üzere erkeklere de büyük kolaylık sağlamakta ve bu tarz kozmetik ve temizlik malzemeleri yalnızca bir kategori de değil birçok geniş yelpazede hizmet sunmaktadır. İşte bu alanda Türkiye’nin doğrudan satış firması olma yolunda atılımlar gerçekleştiren ve ilerleyen, sağlık ve kozmetik piyasası sektöründe, ilklerle yola adım atarak başlayıp; daha sonraları ise bu alanda ilklerle süreklilik halinde kazandığı başarılarla, ileriye doğru olarak devam eden ve aynı zamanda o başarı hikayelerinin, ilk olarak kendine alan ve ruh bulduğu temelleri, 1950 yılında kendini ilime, bilime ve ilaç üretme konusuna adayan Dr. Cevdet Tuna ile atılmış oldu. Kurulan üretim tesisleri ve oluşturulan vizyonla birlikte, sağlıklı ve kaliteli ürün yelpazesi konusunda oldukça başarılı oldular.

 

Farmasi üyelik, son zamanlarda özellikle bayan kullanıcılar tarafından sıklıkla değerlendirilmektedir. Farmasi üyesi olup, kampanyalardan yararlanmak ya da ürün satmak gibi planlar yapan tüm kullanıcılarımız için bu yazımızda detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

 

Farmasi’ye Nasıl Üye Olurum ? 

 

Farmasi’ye üyelik oldukça kolaydır hemde tamamen ücretsizdir.

#İsterseniz Aşağıdaki Yeni Üyelik Linkimizden formu doldurarak üye olunuz!

Farmasi dünyasına, Yeni Üyelik yaptığınızda

*Katalog,

*Kurumsal,

*Ürünler (DR.C.TUNA, Makyaj, Parfüm, Kişisel Bakım, Aksesuar, Temizlik Mr Wıpes, Aktif Yaşam Nutrıplus, Ayın Fırsatları olarak iç sekmeler dahilinde de ulaşılabilinen seçenekler)

*Neden Farmasi,

*Giriş Yap (Giriş Yap ve Üye Ol)

*Arama Motoru (Site içerisindeki ürünlerle ilgili olarak yapılan aramalar)

*Farmasi 7/24 (Bu platformdan 7/24 Bilgi Destek olanağı ile, Bilgilendirilmeler ve yardımlar için oluşturulan; Bilgi Destek Uzmanı ile iletişime geçilerek, ulaşılarak bilgi temini sağlanabilme olanağı bulunmaktadır. Bu olanak site girişi, sol alt tarafında bulunan mavi fon üzeri üç noktanın yer aldığı mesaj simgesiyle kendisine yer bulmaktadır.)

*Sepetim simgesi ile belirtilen/Sepetimi Göster (Toplam seçeneği)

*Sosyal medya alanlarında, farmasi firması seçenekleri (Site sağ üst köşede simgeler halinde belirtilmiş olan),
çeşitli site içi ürün sekmeleriyle; bilgilendirilme, tanıtım, üyelik, yardım seçenekleri, ürün teminleri vb. konularda ihtiyaçlarınıza yönelik karşılıklar bulabilir ve istediğiniz bilgilere sahip olarak, ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

Kozmetik, makyaj malzemeleri, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı ayırt etmeksizin her kesime hizmet sunmaktadır. İnsanlar ihtiyaçları dahilinde aradıkları birçok ürüne kolayca ulaşabilmektedirler. Yalnızca alıcı için değil satıcı konumunda bulunan insanlar içinde hem ihtiyaçları alabilmeleri hem de ek gelir sağlanması bakımından birçok kişi (bunların başını ağırlıklı olarak ev hanımları çekmekle birlikte her yaş ve kesimden) network işiyle uğraşmaktadırlar. Farmasi markası da gerek kaliteli ürünler, gerekse yerli üretim olması bakımından birçok insan tarafından tercih edilen markaların başında gelmektedir. Üyeliği çok kolay olmakla birlikte, size yardım edebilecek her türlü sorularınızı cevaplayarak, yol gösterecek ekip arkadaşlarınız olacaktır. Yakın çevrelerinizden duyduğunuz veya başka üyeler aracılığıyla kullandığınız ürünleri kendiniz üye olarak sizde uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Üye olmak için yapmanız gereken çok zor değil. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız, adres ve iletişim bilgileriniz yeterli olacaktır. Üyelik size ürünlerin belli indirimlerle gelmesini sağlayacak bazı ürünlerde hediye imkanı sağlayacaktır. Kaliteli ürünlere uygun fiyata sahip olmak hem de ek gelir elde etmek için üye olmanız yeterli olacaktır. Network işinde belli seviyelere gelerek büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Farmasi üyesi olmak size hem sosyal hem de ekonomik anlamda birçok getiri sağlayacaktır. Evinizde bulunduğunuz konumdan para kazanma fırsatı yakalayabilme olanağına sahip olacaksınız ve kazandığınız bu fırsatla birlikte kendinize olan özgüveniniz de artacaktır. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı değil yakın çevrenizde, akraba ve tanıdıklarınızın ihtiyaçlarınıda, gidermesine yardım etmiş ve fayda sağlamış olacaksınız. Ek gelir sağlayarak yeni atılımlar ve gelişimlerle; hem kendinizi, hem de insanları mutlu etme, en iyi yönü olacaktır. Üye olduğunuzda bir sonraki ayı beklemeden o ay içinde farklı hediyelere sahip olabileceksiniz. Siz kazandıkça yakın çevrenizi de üye yapmak isteyeceksiniz ve her üye size daha fazla kazanç olarak dönecektir.

Farmasi Üye Ol

Farmasi üye ol, telkini konusunda; farmasi üyelik başvurusu için gerekli bilgileri girdikten sonra başvurunuzun onaylanması halinde size bilgilendirme mesajı gelecektir. Farmasi firmasını temsil ettiğiniz süre boyunca herhangi bir temsilcilik ücreti ödemeyeceksiniz. Temsilci olduğunuz süre boyunca ürünlerden belirli indirimler ve bunu yanı sıra satış yaptığınız ürünlerden miktarı dahilinde kazanç elde etmiş olacaksınız. Satışlarınız belirli miktarı geçerse belli sayıda ürün hediye kazanmış olacaksınız ve bu sayede bunlarla doğrudan bağlantılı olarak, tester ürünler de sizlere gelecektir. Üye olduğunuz sürede verdiğiniz siparişler ve ne kadar satış yapmış olduğunuz hususları, sizlere belli puan avantajları da getirecektir. Bu puanlar farmasi üyelik derecenizi yükseltecek ve bununla birlikte daha çok kazanç elde olanağı konusunda sizlere fayda sağlayacaktır.
Farmasi üyelik başvurunuz onayladıktan ve üye olduktan sonra istediğiniz miktarda ürün sipariş edebilirsiniz. Hiçbir sınırlama olmayacaktır. Yalnız kendi ihtiyaçlarınızı değil yakın çevrenizin ihtiyaçlarını da kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Siz sipariş verebileceğiniz gibi tanıdıklarınızı da farmasi üyesi yaparak kendinize ait ekip oluşturabilirsiniz. Belli çalışma şartları ve saatleri olmaksızın çalışma koşullarını ve saatini tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Farması Üyeliği

Farması üyeliği hususunda, farmasi firması siz değerli insanları düşünerek özel günlerde yapılan indirimlerle; hediye düşünme ve arama derdinizi ortadan kaldırmayı istiyor. Özel günlerde yapılan özel indirimler ve kampanyalardan siz ve sevdikleriniz faydalanabilirsiniz. Kimyasal ürünlerin çoğunlukta kullanıldığı bu zamanda farmasi firmasının çevre dostu ve bitkisel olması ayrıca avantaj olacaktır. Farmasi üye olunması halinde size katalog gelecektir ve siz satış yaparak gelir elde edecek ve gerek kendi ihtiyaçlarınızı kendiniz karşıladığınız gerekse ev ekonomisine katkıda bulunduğunuz için kendinize olan özgüveniniz artacaktır. Bu açıdan ağırlıklı olarak ev hanımları tarafından tercih edilmekle birlikte her kesim ve yaştan (18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla) insanın ilgisini çekmektedir. Ne iş yapıyor olursanız olun çalışma saatlerini kendiniz belirlediğiniz için sizi kendi işinizin patronu yapacaktır. Farmasi üyelik için herhangi bir başvuru ücreti de bulunmamaktadır. Gerekli formu doldurarak üye olabilir ve istediğiniz zaman 100 tl’lik alışveriş yaparak üyeliği aktifleştirebilirsiniz. Hem müşterilerin aldıkları ürünlerden hem de kendi üyeleriniz, ekip arkadaşlarınızın satışlarından da belirli bir pay oranınız olacaktır. Farmasi üyeliği yalnızca bir ülkeye bir kesime değil Türkiye ve Avrupa ülkeleri dahil olmakla birlikte 18 yaşını geçmiş herkesin kolaylıkla üye olabileceği bir Network firmasıdır. Üye olmak kolay olduğu gibi üyeliği iptal etmekte oldukça kolaydır.
Artık insanlar dışarda satılan içeriği hakkında bilgi sahibi olmadıkları ürünleri bunların başında da kozmetik ve kişisel bakım temizlik ürünleri gibi ürünler gelmekle birlikte almaya pek güvenemiyorlar. Farmasi bu noktada bu kişilere üstün güvence ve yerli üretim ürünleri kalite çatısı altında sunmaktadır. Farmasi katalog sistemiyle çalışmakta, katalog da her ay güncellenmektedir ve kişilerin ihtiyaç duydukları ürünleri hizmete sunmaktadır. Üye olan, temsilciler hem kozmetik hem temizlik hem kişisel bakım gibi birçok ihtiyaçlarını güvenle temin etmekte ve sevdiklerine de yine güvenle önermektedirler.
Farmasi bitkisel içerikli ürünleri ihtiyacı olan ve güvenle kullanmak isteyen müşterilerine sunmaktadır. Sınırlı sayıda çeşit yerine geniş yelpazede ki ürün çeşitliliği müşterileri ‘’Farmasi’’ ürünlerine yönlendirmektedir. Bir kişiyi ele alacak olursak kendisi için istediği kremi, maskarayı, şampuanı vs. eşi için aradığı parfümü, çocuğu için güneş kremini, diş fırçası, evi için her türlü temizlik malzemesini birçok farklı seçenek arasından güvenle ve yorulmadan temin edebilmektedir. Ayrıca farmasi site adresinden online olarak da kataloğa ulaşabilirsiniz.

 

Farması Üyelik Formu
Farması üyelik formuna, farmasi oluşumunun online internet; adresinden erişebilme imkanına sahibiz. Farması üyelik formu içerisinde;
*Adınız :
*Soyadınız :
*T.C. Kimlik No :
*Doğum Tarihiniz :
*Cinsiyet :
*İl :
*İlçe :
*Adresiniz :
*Posta Kodu :
*Eposta Adresiniz :
*Cep Telefonu :

gibi kayıt aşamaları bulunmakta ve bu bilgileri içermektedir. Bu bilgiler doldurulduktan sonra bir sonra ki aşama olan ve hemen altta doldurulmak için bulunan diğer kutucuk ise;

*Sponsor kodu: 1007662
Daha sonra gerekli bilginin girilmesi ile birlikte altta sol tarafta bulunan ( √ ) tik olarak tabir ettiğimiz işaretle onaylanan kare kutucukları bulunmakta, bunlar ise onaylama kutucukları olarak;
*Sponsor bilgisi hususunda, gerçekleştirdim/onaylıyorum maddesi,
*Farmasi girişimci kitapçığı seçeneği, okudum/kabul ediyorum maddesi, (Bilgilendirme ve okuma için bu kitapçığa dair bilgiler bu maddenin yanında tıklayınız seçeneği ile bulunmaktadır.)
*Farmasi girişimci sözleşmesine dair, okudum/kabul ediyorum maddesi, (Yine bilgilendirme beyanı için maddenin yanında girişimci sözleşmesine, tıklama ile ulaşılabilir.)
*Kişisel verilerin kullanılması için, onay ve rıza beyanı hususu maddesi, (Bu konu hakkında bilgilendirme metnine madde yanında bulunan metine, tıklama ile yine ulaşılabilmektedir.)
*Paylaşılmış olunan iletişim bilgilerinin işlenip kullanılması, reklam ve bilgilendirme mesajlarının alınması hakkında onaylanmasına yönelik olan, aynı zamanda ileride vazgeçme istendiğinde ise tercih sunan ve bu konuda zorunluluk getirmeyen, şart koşulmayan kayıt seçenek maddesi,
gibi bilgi ve konu başlıklarının bulunduğu kısımlar ve seçenekler yer almaktadır. Vermiş olduğunuz bilgiler ‘’Farmasi’’ firması ile aranızda kalacak başka kişilerle paylaşılmayacaktır.

 

Farmasi Kayıt Ol

Farmasi kayıt olmak için, bir önceki konu başlığında belirtmiş olduğumuz farmasi üyelik formuna; yazımızda belirttiğimiz linklerden ulaşarak, online platform da bulunan; bizden doldurmamız istenen bilgileri özenle ve doğru bir şekilde girerek, adım adım bilgi giriş aşamalarını geçtikten sonra, altta bulunan üyelik şartnameleri olarak tanımladığımız maddelere, isteğe bağlı olarak okuyarak ulaşabilir ve akabinde bilgi sahibi olarak, bilinçli bir şekilde sol madde başlarında bulunan kare kutucuklarını gerekli değerlendirmeler sonucunda ( √ ) tiklerle, onaylayıp işaretleyerek bir sonraki aşama olan son aşama olarak değerlendirdiğimiz kaydet butonuyla işaretleyerek onaylayıp; siz de farmasi ailesine katılarak sahip olduğunuz bu kazanç olanağıyla yaşamınıza katma değerler sunarak; sonrasında girişimcilik, kariyer yapma ve ileri atılımlar gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

 

Farmasi Üye Olmak İstiyorum

Farmasiye üye olmak istiyorum ve sizlerle beraber yürümek istiyorum, kazanç avantajları ve kariyer olanaklarından yararlanmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Farmasi üyeliği konusunda adım adım belirtmiş olduğumuz bilgiler farmasi ailesi olma yolunda sizlere oldukça faydalı olacaktır. Gerekli bilgilendirmelere eriştikten sonra üyelik konusunda ne kadar doğru bir tercihte bulunduğunuzun farkına varmanız hiçte zor olmayacaktır. Farmasi üyesi olarak aileye katıldıktan sonra firmanın sunduğu imkanlar ve kampanyalardan ayrıca memnun kalacağınızdan hiç şüphe yoktur. Aynı alanda hizmet veren başka marka ve firmalarla karşılaştırıldığında gerek ürün fiyatlarının her bütçeye uygun olması gerek hediyelerin bulunduğunuz ay içerisinde elinize ulaşması ve daha birçok yönden farmasi firması sizi düşünmektedir. Bunun haricindeki diğer birçok firma ve marka seçeneklerinde, hediyeleriniz için yüksek satışlar yapmanız ve yüksek puanlar toplamınız gerekirken ve bunun yanı sıra hediyelerinizi almak içinde gelecek satış kotası sağlamanız ve yapmanız gerekirken Farmasi de böyle bir zorunluluk yoktur. İlk aydan itibaren hediye kazanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri göz önünde bulundurarak; Acaba sıkıntı olur mu? Yapabilir miyim? Bu alanda başarılı olabilir miyim? Ben beceremem ki zaten? tarzlarındaki soruları bir kenara bırakıp, bu alanda kendinize güvenerek, araştırma yaparak, bilgi sahibi olarak, fikir edinerek ve geri durmayarak işe girişim noktasında güvende olarak atılım yapabilirsiniz. Kendi işinin patronu olmak, kendi koşullarını kendiniz belirlediğiniz bir işi yapıp mutlu olarak para kazanmak sizin de en doğal hakkınız. İsterseniz hemen üye olarak; bu hizmetlerden yararlanmayı, ertelemeyerek tercih edebilirsiniz. Bu alanda önceleri belirtilen ve söylenen; Başarı için, daimi olarak; İnanç, azim ve çalışmak gerekir. İnanalım ve çalışalım; inanmaktan ve çalışmaktan vazgeçmeyelim görüşüne sarılarak ilerleyebilir ve gelişebiliriz. Şimdiden atılımlar yapacağınız çalışma olanaklarında; sağlık, mutluluk ve başarılar dileğiyle.