En İyi 10 Kulak İçi Kulaklık

 En İyi 10 Kulak İçi Kulaklık

Müziğin zevkine varmak tüm dünyaya da talep görmektedir. Kimiler slow, kimileri bass, kimileri de klasik müziklerden hoşlanmaktadır. Tabi bu noktada müziğin nirvanasını yaşamak istiyorsanız belirli bir bütçe de ayırmanız gerekecektir. En iyi kulak içi kulaklık modellerini sizler için araştırdık, gelin hep birlikte bakalım.

1- Klipsch R6i II

kulak içi kulaklık

Dünyanın en iyi kulaklık markası arasında gösterilen klipsch R6i II çok doğru bir tercih olacaktır. Akıllı telefonlar ile uyumu mükemmeldir. Apple’ın keni Earpod’ları da dahil olmak üzere kulak içi kulaklıklar da olağanüstü ses kalitesi vardır. Net sesi ve hassas ayarı sayesinde kullanıcıya benzersiz deneyimler sunmaktadır. Kullanıcılara rahatsız etmeden, kulağa sıkıca oturan bir yapıya sahiptir.

Donanımına baktığımız zaman, kulaklığın estetiği ise, elastomerden ve aluminyumdan yapılmış yuvalar, oldukça kavislidir. Üç düğmeli izleme kontrolü ile şık bir görüntü sağlamaktadır. İşletim desteği olarak Android veya İos kullanılabilir ve mikrofona sahiptir.

Neden Satın Almalıyım;

#Mükemmel zamanlama

#Dinamik ve net ses

#Kulak içi rahat kullanım

2-Beyerdynamic Soul Byrd

En iyi kulak içi kulaklık

Beyerdynamic soul byrd kulak içi kulaklıkta çığır açmış markalardan biridir. Şık tasarımı, net yüzeyler, alimünyumdan yapılmış iç yüzey, sonik dengeleme mekanizması, konforlu kullanım, düzgün yalıtım, elastik kavrayış, ekstra kulak uçları, ince tasarımı ile olağanüstü kullanım sağlamaktadır. Sağ kabloda ios ve android cihazlarla işlevselliği ve üç düğme ile kontrol özelliklerine sahiptir.

Neden Satın Almalıyım;

#Olağanüstü Dengeli Ses

#Açık ve ayrıntılı ses aktarımı

#Etkileyici ritmik özellik

3- Sony WF-1000XM3

En iyi kulak içi kulaklık

Sony teknolojinin her alanında lokomotifi olduğu gibi kulak içi kulaklıkta da başı çekmektedir. Sony wf-1000XM3 ile yeni Tri-hold yapısını uyguladı. Kulaklıkta hem sol hem sağ kısmında küçük parlak dairesel bir yapı ile pürüzsüz plastiklere sahiptir. Airpod kullanıyorsanız olağanüstü ses sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı, gürültü engelleme özelliği, 32 saate kadar şarjı ile benzersiz özellikler sunmaktadır. Sony kulaklıklar da aynı zamanda Dac ve analog amplifikasyonu özelliklerine de sahiptir. Dış tasarımda renklidir, siyah rengi ise ayrıca elit bir görünüm kazandırmaktadır.

Neden Satın Almalıyım;

#Son derece eğlence dolu sesi

#Gürültü engelleyici özelliği mükemmeldir

#Batarya ömrü 32 saate kadar çıkmaktadır

4- SoundMagic E11C

En iyi kulak içi kulaklık

Teknolojiyi yakından takip eden firma kendini geliştirmiş ve piyasaya kendini kabul ettirmiştir. E11C kulaklıklar alüminyum kasa tasarımı, silindir dış yüzey, şimdi de gümüş olan büyük, orta, küçük silikon uçları ise çok güzel görünmektedir. Standart 3.5mm kulaklık kablosu bağlantısına sahiptirler. Diğer kulaklık modellerine göre şık düğmeleri, eğlenceli sesi ile de kullanıcılarına anı yaşatmaktadır.

Neden Satın Almalıyım;

#Kullanması kolay

#Eğlenceli sesi ile dikkat çekici

#Şık Tasarıma sahip olması

5- SE425’i Shure

En iyi kulak içi kulaklık

Shure SE425 kulak içi kulaklıkta şık tasarımı, ince detayları, dinamik sesi, büyüleyici inceliği ile inanılmaz bir yapıya sahiptir. Dinlediğiniz hangi müzik tarzı ise o anda sizi alıp başka diyarlara götürebilir. Bas sesi ise inanılmazdır, eğer gerçekten bas çılgını iseniz tam size göre bir ayara sahiptir. En iyi kulaklık olmasının yanında fiyat açısından da sizleri yormayacak cinstendir.

Mükemmel sesi, izolasyonu ile size inanılmaz anlar yaşatacaktır.

Neden Satın Almalıyım;

#Bas sesi inanılmazdır

#Performans tutkunları için tasarlanmış

#Dinamik sesi ve şık tasarımı

6- AKG N40

En iyi kulak içi kulaklık

Akg N40 kulaklıkları mükemmel sesi sadece telefonda değil, taşınabilir Dac’a sahip olan telefon kullanıcıları için de en iyi şekilde randıman alabilirsiniz. Şık tasarımı, konforlu kulak içi kulaklıkları, filtreleri, dinamik sesi ile sizlere benzersiz deneyimler yaşatacaktır. Genel olarak plastik yapıya sahiptir, ancak çok az gümüş kaplama ile farklı seçenekler sunmaktadır.

Samsung galaxy s7 ve iphone için mükemmel sese sahiptirler.

Neden Satın Almalıyım;

#Kulak içi rahat kullanım

#Şık tasarımı

#Net sesi

7- Sony WF-1000X

En iyi kulak içi kulaklık

Sony wf-1000X oynatma kontrolleri, aktif gürültü önleme özelliği, bluetooth alıcısı, inanılmaz pili ile sizlere keyifli anları yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Sesin tonu inanılmazdır zamanlaması mükemmeldir, çok iyi bir ritim ve dinamizm duygusuna sahiptir.

Fiyat açısından sizi biraz yorabilir. Dış tasarım ise 6mm dinamik sürücü ve mikrofon her parçanın pil ve devresi yanında yer almaktadır. WF-1000X’lerin Google Asistan ve Siri uyumluluğu ise mükemmeldir. Tekli, ikili ve üçlü tıklamalar gürültü engellemeyi,telefon görüşmelerini ve ses kontrollerini kontrol etmek için kullanılmaktadır.

Neden Satın Almalıyım;

#Dengeli, dinamik ses

#Zamanlama mükemmel

#Gürültü önleyici

8- Sony WI-1000X

En iyi kulak içi kulaklık

Sesi çok heyecan vericidir, bütün ayrıntıları ile sesi size aktarır. Gürültü engellemeyi önleyici basınç optimize edici çevreniz ile uyumlu olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Kulak içi kulaklık da daha ince detay, dinamik ses, pil ömrü, ve gücü ile tam aradığınız kulaklık tarzı olabilir. Ortam modu çevre seslerine izin verir sizler için kullanışlı olabilir.

Gürültü önlemede uçak motorları yada klimalar gibi çevre seslerini ortadan kaldırarak sesi tam duymanızı sağlar. Uçakta olursanız atmosferik basınç optimize edici ayarlamanız yeterlidir. Sensörü kullanarak düşük hava basıncını ayarlayabilirsiniz.

Neden Satın Almalıyım;

#Güçlü Bas

#Gürültü engelleme sensörü harkulade

#Sansasyonel detay seviyeleri

9- SE846’yı Shure

En iyi kulak içi kulaklık

Kulak içi kulaklıklar da tam olarak kalite arıyorsanız se486 shure model tam size göre ancak fiyatı görmezden gelirseniz iyi olacaktır. Özelliklerine baktığımızda pürüzsüz, net, şık tasımı, olağan dışı ses kalitesi, dinamik yapısı, sonik sesi ile mükemmel bir yapıya sahiptir. Fiyat önemli değil diyorsanız bu ürün tam size göredir.

Birinci sınıf performans ve konforlu kullanımı ve donanım açısından inanılmaz bir makinadır. Göz kamaştırıcı tasarımı ise inanılmazdır.

Neden Satın Almalıyım;

#Güçlü dinamizm

#Mükemmel konfor

#Sağlam ve dayanıklı

#Ses netliği ve çarpıcı detayları

10- SoundMagic E11D

En iyi kulak içi kulaklık

Kulak içi kulaklıkta soundmagic E11D 24 bit/ 96 kHz’ye kadar dosyaları yöneten özel bir DAC işleri yürütmek için gereken amplifilatöre sahiptir. Google, oneplus, samsung ve huwaei gibi akıllı telefonları arasında geçişi sağlar. Net sesi ve dinamik aktarımı mükemmel uyum içindedir.

Neden Satın Almalıyım;

#Net ses

#Kullanışlı düğmeler

#Şık tasarım

Sizlere kulak içi kulaklıkta markaların genel özelliklerinden ve neden alınması gerektiğinden kısaca bahsetmeye çalıştık. Günümüz de markalar her zaman en son teknolojiyi kullanma amacındadır ve birbiriyle yarışma halindedirler.

Dünyanın en iyi kulaklık markası olarak aslında sony gösterilse de diğer markalarda benzersiz özelliklere sahiptir. Yine kullanıcılar en sağlam kulaklık almak için araştırma yapmaktadırlar, bunlara kısaca değindik. Son olarak en iyi kulak içi kulaklık araştırırken parasından ziyade kendi tarzınızı yansıtacak modellere yönelirseniz sizler için daha iyi olabilir.