Müzik Kesme ve Birleştirme | Kolay Yolları

 Müzik Kesme ve Birleştirme | Kolay Yolları

Müzik Kesme İşlemi Nasıl Yapılır? En İyi Müzik Kesme Programı Önerileri

Sevdiğimiz bazı müziklerin özellikle bir kısmı vardır ki sırf o kısımları dinlemek için müziği tekrar tekrar açarız. Bu yüzden işimizi kolaylaştırmak ve sevdiğimiz kısmı kesme işlemi uygulamak isteyebiliriz. İster cep telefonuna zil sesi yapabilmek için, ister sosyal medya da kullanmak için videolarımıza eklemek amacıyla müziklerin bazı kısmını kesmek isteriz. Bu işlemi düzgün ve doğru bir şekilde yapabilmeniz için iyi ve güvenilir programlara ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bunun için sizlere teknolojinin türlü olanaklarından biri olan müzik kesme programlarından en iyilerini önereceğiz. Peki, şarkı (MP3) ve müzik kesme işlemleri ücretsiz bir şekilde nasıl yapılabilir? Bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızı okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

 

Müzik ve Şarkı Kesme Nasıl yapılır?

Sizler için önereceğimiz programlardan herhangi birini indirdikten sonra o program içerisine istediğiniz müziği ekleyin ve daha sonra kesmek istediğiniz belirli bir kısmı işaretleyin bu sayede düzgün bir şekilde kesme işlemi yapılır. Bu işlemin ardından kestiğiniz kısmı telefona veya bilgisayara kaydedip amacınıza uygun değişik yerlerde kullanabilirsiniz. İşte bu işlem anlattığım gibi çok basittir.

 

Ücretsiz Kullanabileceğiniz En İyi program Önerileri

Günümüzde teknoloji sayesinde müzik ve şarkı kesme işlemi oldukça basit bir hale geldi. Ve birçok müzik kesme programları arasında tercih yapabilme şansınız oldukça arttı. Kolaylıkla ve keyifle kullanabileceğiniz bu programlar sizlere sadece müzik kesme işlemi dışında düzenleme yapabilme gibi pek çok olanak da sağlıyor. Bu sayede istediğiniz şarkıların sevdiğiniz kısmını alarak her alanda kullanabilirsiniz. İşte sizler için önerilerimiz;

 

  1. MP3 Cutter

Müzik kesme işlemleri için kullanılan programlar arasında tercih edilenlerin en başında gelir. Özellikle basit bir ara yüzü vardır bu sayede dinlediğiniz müziğin istediğiniz kısımlarını kolaylıkla kesip almanıza olanak sağlar. Ayrıca müzik dosyalarınızı da birleştirmek için kullanılabilirsiniz.

 

  1. Music Maker Jam

Profesyonel müzik kesme programlarından biridir. Program içinde faklı şarkıları bir araya getirerek birleştirip değişik müziklerin ortaya çıkması da mümkündür. Ayrıca telefonunuza zil sesi yapabilmeniz konusunda başarılı bir yardımcıdır.

 

  1. Walk Band Multitrack

Özellikle Android işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılmakta olan bir programdır. Yapısında bulunan sanal müzik aletini kullanarak keyifli müzik karışımları yapabilirsiniz. Ayrıca değişik müzik ya da şarkı kesme işlemini aktif bir şekilde yapma olanağı tanımaktadır.

 

  1. Edjing Mix DJ

Dj parçalarını seven herkes buraya! Bu program dj parçalarını kesmek isteyenler için en kullanışlı programdır. Sadece bu da değil bu program içerisinde beraber remix yapabilme şansınız da bulunmaktadır. Kullanışlı bir ara yüzü sayesinde hızlı ve aktif erişim sağlayarak isteğiniz doğrultusunda kullanabilirsiniz.

 

  1. Audi MP3 Cutter Converter

Güvenli bir şekilde şarkı ve müziklerinizi kesmek için kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi daha.. bu program aynı anda birden fazla şarkıların bir araya gelmesine imkan sağlamaktadır. Bu program ile beraber bir başka formattan diğer formata dönüştürme imkanı sağlamak da mümkün. Bu sayede farklı programlar üzerinden müzikleri başka yerlerde kullanabilirsiniz.